Produkte > KNOWLES SYFER > 2225J1K00391MXT
2225J1K00391MXT
2225J1K00391MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 390PF 1KV X7R 2225
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 390 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225J1K00391MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 390PF 1KV X7R 2225, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 390 pF.