Produkte > KNOWLES SYFER > 2225J2500682FCT
2225J2500682FCT
2225J2500682FCT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 6800PF 250V C0G/NP0 2225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 6800 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225J2500682FCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 6800PF 250V C0G/NP0 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 6800 pF.