Produkte > KNOWLES NOVACAP > 2225N471K202NTM
2225N471K202NTM
2225N471K202NTM Knowles Novacap
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.080" (2.03mm)
Capacitance: 470 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225N471K202NTM Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.080" (2.03mm), Capacitance: 470 pF.
Weitere Produktangebote 2225N471K202NTM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225N471K202NTM Hersteller : Knowles Novacap Knowles_02082022_2225N471K202NTM-2907379.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 470PF 2KV 10% 2225