Produkte > KNOWLES SYFER > 2225Y4K00222MXT
2225Y4K00222MXT
2225Y4K00222MXT Knowles Syfer
High-Std-Voltage.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 4KV X7R 2225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 2200 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225Y4K00222MXT Knowles Syfer
Description: CAP CER 2200PF 4KV X7R 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Capacitance: 2200 pF.
Weitere Produktangebote 2225Y4K00222MXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225Y4K00222MXT 2225Y4K00222MXT Hersteller : Knowles Dielectric Labs Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2225 4000V 2.20 nF +/-20% X7R (2R1) FlexiCap/Nickel Barrier