Produkte > KNOWLES SYFER > 2225Y6300123FCT
2225Y6300123FCT
2225Y6300123FCT Knowles Syfer
KNO-16806_MLCC_Catalog_FINAL2-2_1
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.012UF 630V C0G 2225
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.012 µF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2225Y6300123FCT Knowles Syfer
Description: CAP CER 0.012UF 630V C0G 2225, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0 (1B), Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.012 µF.
Weitere Produktangebote 2225Y6300123FCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2225Y6300123FCT 2225Y6300123FCT Hersteller : Knowles Syfer Knowles_StackiCapDatasheet.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2225 630V 12.00 nF +/-1% C0G/NP0 (1B) FlexiCap/Nickel Barrier