223MKP275KCG5
223MKP275KCG5 Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 310VAC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MKP275KCG5 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 310VAC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm).
Weitere Produktangebote 223MKP275KCG5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MKP275KCG5 223MKP275KCG5 Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MKP_series-1375619.pdf Safety Capacitors 0.022uF 10% tol. FILM
Produkt ist nicht verfügbar
223MKP275KCG5 223MKP275KCG5 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.022uF 10% tol. FILM