223MSR250K
223MSR250K Cornell Dubilier Knowles
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm)
auf Bestellung 23901 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 32
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MSR250K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.413" L x 0.217" W (10.50mm x 5.50mm).
Weitere Produktangebote 223MSR250K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MSR250K 223MSR250K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MSR.pdf Film Capacitors 0.022uF 250V 10% FILM/IC
Produkt ist nicht verfügbar
223MSR250K 223MSR250K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.022uF 250V 10% FILM/IC