223MWR250K
223MWR250K Cornell Dubilier Knowles
MWR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 250VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 223MWR250K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.022UF 250VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm).
Weitere Produktangebote 223MWR250K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
223MWR250K 223MWR250K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MWR_series-553021.pdf Film Capacitors 0.022uF 10% tol. FILM
Produkt ist nicht verfügbar
223MWR250K 223MWR250K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 0.022uF 10% tol. FIL M