224MABA01KGS5
224MABA01KGS5 Cornell Dubilier Knowles
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 800VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: Motor Run
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 400V
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm)
Capacitance: 0.22µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MABA01KGS5 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 800VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: Motor Run, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 400V, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm), Capacitance: 0.22µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm).