224MKP275KA
224MKP275KA Cornell Dubilier Knowles
MKP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.504" (12.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.602" L x 0.276" W (15.30mm x 7.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MKP275KA Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.492" (12.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.504" (12.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.602" L x 0.276" W (15.30mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote 224MKP275KA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MKP275KA 224MKP275KA Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.22uF 10% tol. FILM