224MPW250K
224MPW250K Cornell Dubilier Knowles
MPW.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.374" Dia x 0.807" L (9.50mm x 20.50mm)
auf Bestellung 1840 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MPW250K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 250V, Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.374" Dia x 0.807" L (9.50mm x 20.50mm).
Weitere Produktangebote 224MPW250K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MPW250K 224MPW250K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPW.pdf Film Capacitors 0.22uF 250 Volts 10% FILM/IC