224MSR102K
224MSR102K CDE / Illinois Capacitor
MSR-2944745.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.22uF 1KV 10% FILM/IC
auf Bestellung 387 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MSR102K CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.280" L x 0.571" W (32.50mm x 14.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MSR102K 224MSR102K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MSR.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.280" L x 0.571" W (32.50mm x 14.50mm)
auf Bestellung 1292 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
224MSR102K 224MSR102K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MSR.pdf Film Capacitors 0.22uF 1KV 10% FILM/IC