224MSR630K
224MSR630K Cornell Dubilier - CDE
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 0.22uF 630V 10%
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MSR630K Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.787" (20.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.038 Ohms, Size / Dimension: 0.886" L x 0.453" W (22.50mm x 11.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MSR630K 224MSR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MSR.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.787" (20.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.038 Ohms
Size / Dimension: 0.886" L x 0.453" W (22.50mm x 11.50mm)