224MWR102K
224MWR102K Cornell Dubilier Knowles
MWR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.571" Dia x 1.339" L (14.50mm x 34.00mm)
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MWR102K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1KVDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.571" Dia x 1.339" L (14.50mm x 34.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MWR102K 224MWR102K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MWR-2944785.pdf Film Capacitors 0.22uF 1kV 10%
auf Bestellung 290 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
224MWR102K 224MWR102K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 0.22uF 1kV 10%