224MWR400K
224MWR400K Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MWR-2944785.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 0.22uF 400V 10%
auf Bestellung 915 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224MWR400K Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.063" L (8.50mm x 27.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224MWR400K 224MWR400K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 0.22uF 400V 10%
auf Bestellung 670 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
224MWR400K 224MWR400K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.335" Dia x 1.063" L (8.50mm x 27.00mm)
auf Bestellung 5231 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
224MWR400K 224MWR400K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MWR.pdf Film Capacitors 0.22uF 400V 10%