224PHC850K
224PHC850K Cornell Dubilier Knowles
PHC.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 850VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 850V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.4 mOhms
Size / Dimension: 1.457" Dia x 2.165" L (37.00mm x 55.00mm)
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 224PHC850K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 850VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 850V, Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.4 mOhms, Size / Dimension: 1.457" Dia x 2.165" L (37.00mm x 55.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
224PHC850K 224PHC850K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor PHC.pdf Film Capacitors 0.22uF 850V 10%