225MPW400K
225MPW400K Cornell Dubilier Knowles
MPW.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.945" Dia x 1.811" L (24.00mm x 46.00mm)
auf Bestellung 2274 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225MPW400K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.945" Dia x 1.811" L (24.00mm x 46.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225MPW400K 225MPW400K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MPW.pdf Film Capacitors 2.2uF 400V 10%
auf Bestellung 1378 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
225MPW400K 225MPW400K Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) MPW.pdf Film Capacitors 2.2uF 400V 10%
225MPW400K 225MPW400K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPW.pdf Film Capacitors 2.2uF 400V 10%