225P10392XA3
225P10392XA3 Cornell Dubilier Knowles
225p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10000PF 10% 200VDC RAD
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.614" (15.60mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 200V
Height - Seated (Max): 0.579" (14.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.799" L x 0.252" W (20.30mm x 6.40mm)
auf Bestellung 3793 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225P10392XA3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10000PF 10% 200VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.614" (15.60mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 200V, Height - Seated (Max): 0.579" (14.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.799" L x 0.252" W (20.30mm x 6.40mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225P10392XA3 225P10392XA3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 225p.pdf Film Capacitors .01UF 200V 10%