225P10496YA3
225P10496YA3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
225p.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 0.1uF 600V 20%
auf Bestellung 228 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225P10496YA3 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 600VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.969" (24.60mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 0.909" (23.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 1.252" L x 0.559" W (31.80mm x 14.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225P10496YA3 225P10496YA3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 225p.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 600VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.969" (24.60mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 0.909" (23.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 1.252" L x 0.559" W (31.80mm x 14.20mm)
auf Bestellung 796 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
225P10496YA3 225P10496YA3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 225p.pdf Film Capacitors 0.1uF 600V 20%
auf Bestellung 1017 Stücke:
225P10496YA3 225P10496YA3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 225p.pdf Film Capacitors 0.1uF 600V 20%