225P15394XD3
225P15394XD3 Cornell Dubilier - CDE
225p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 400V 15nF ORANGE DROP
auf Bestellung 970 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225P15394XD3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.374" (9.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.579" (14.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.799" L x 0.280" W (20.30mm x 7.10mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225P15394XD3 225P15394XD3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 225p.pdf Description: CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.374" (9.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.579" (14.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.799" L x 0.280" W (20.30mm x 7.10mm)