225P22494YD3
225P22494YD3 Cornell Dubilier - CDE
225p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 400V 220nF ORANGE DROP
auf Bestellung 531 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225P22494YD3 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.720" (18.30mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.890" (22.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.252" L x 0.559" W (31.80mm x 14.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225P22494YD3 225P22494YD3 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 225p-3081709.pdf Film Capacitors 400V 220nF ORANGE DROP
auf Bestellung 531 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
225P22494YD3 225P22494YD3 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 225p.pdf Film Capacitors 400V 220nF ORANGE DROP
auf Bestellung 519 Stücke:
225P22494YD3 225P22494YD3 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 225p.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.720" (18.30mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.890" (22.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.252" L x 0.559" W (31.80mm x 14.20mm)