225P68394XD3
225P68394XD3 Cornell Dubilier Knowles
225p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.374" (9.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.799" (20.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
Size / Dimension: 0.799" L x 0.469" W (20.30mm x 11.90mm)
auf Bestellung 1475 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 225P68394XD3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.374" (9.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.799" (20.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF, Size / Dimension: 0.799" L x 0.469" W (20.30mm x 11.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
225P68394XD3 225P68394XD3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 225p.pdf Film Capacitors 400V 68nF ORANGE DROP