226TMA025M
226TMA025M Cornell Dubilier Knowles
TMA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 12.057Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 48 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 96 mA @ 50 kHz
auf Bestellung 3833 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 226TMA025M Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V AXIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 12.057Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 48 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 96 mA @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote 226TMA025M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
226TMA025M 226TMA025M Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor TMA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 22uF 25V 20% tol ELECTROLYTIC