226TMA450M
226TMA450M Cornell Dubilier Knowles
TMA.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 450V AXIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.575" L (16.00mm x 40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 18.839Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 260 mA @ 50 kHz
auf Bestellung 1564 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 226TMA450M Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 22UF 20% 450V AXIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.575" L (16.00mm x 40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 18.839Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 130 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 260 mA @ 50 kHz.
Weitere Produktangebote 226TMA450M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
226TMA450M 226TMA450M Hersteller : CDE / Illinois Capacitor TMA-2944737.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 22uF 450V 20% tol. ELECTROLYTIC
Produkt ist nicht verfügbar
226TMA450M 226TMA450M Hersteller : Illinois Capacitor / CDE TMA_series-553041.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 22uF 450V 20% tol. ELECTROLYTIC