227LMX400MWBF
227LMX400MWBF Cornell Dubilier Knowles
LMX.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5071Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 400 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 227LMX400MWBF Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5071Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 400 V.
Weitere Produktangebote 227LMX400MWBF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
227LMX400MWBF 227LMX400MWBF Hersteller : CDE / Illinois Capacitor LMX.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 400V 20% tol. ELECTROLYTIC
Produkt ist nicht verfügbar
227LMX400MWBF 227LMX400MWBF Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor LMX.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 400V 20% tol. ELECTROLYTIC