227SMH025MFE
227SMH025MFE Cornell Dubilier Knowles
SMH.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: ELECTROLYTIC/IC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2057Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.429" (10.90mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 320 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 480 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 227SMH025MFE Cornell Dubilier Knowles
Description: ELECTROLYTIC/IC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2057Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.429" (10.90mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 320 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 480 mA @ 100 kHz.