228RZM050M
228RZM050M Cornell Dubilier Knowles
rzm.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 121mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 135 mOhms
auf Bestellung 844 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 228RZM050M Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 121mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.476" (37.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 135 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
228RZM050M 228RZM050M Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor rzm.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 50V 20% LYTICS/IC
auf Bestellung 192 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
228RZM050M 228RZM050M Hersteller : Cornell Dubilier - CDE rzm.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 50V 20% LYTICS/IC