Produkte > SENSATA-AIRPAX > 229-3-1REC4-65F-8-8-40-H
229-3-1REC4-65F-8-8-40-H Sensata-Airpax
sensata-209%20series-hydraulic%20magnetic%20circuit%20breaker-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 40A 480VAC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 40A
Mounting Type: DIN Rail
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 480 V
Number of Poles: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 229-3-1REC4-65F-8-8-40-H Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 40A 480VAC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 40A, Mounting Type: DIN Rail, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 480 V, Number of Poles: 3.