22RIA100
22RIA100 Solid State Inc.
10RIA-16RIA-22RIA-25RIA-series-ssi.pdf
Hersteller: Solid State Inc.
Description: SCR THYRISTOR 22 AMP TO 48
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-208AA, TO-48-3, Stud
Mounting Type: Stud Mount
SCR Type: Standard Recovery
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 100 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 60 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 460A, 480A
Current - On State (It (AV)) (Max): 22 A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 2 V
Voltage - On State (Vtm) (Max): 1.7 V
Current - Off State (Max): 10 mA
Supplier Device Package: TO-48
Part Status: Active
Current - On State (It (RMS)) (Max): 35 A
Voltage - Off State: 1 kV
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 22RIA100 Solid State Inc.
Description: SCR THYRISTOR 22 AMP TO 48, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-208AA, TO-48-3, Stud, Mounting Type: Stud Mount, SCR Type: Standard Recovery, Operating Temperature: -65°C ~ 125°C (TJ), Current - Hold (Ih) (Max): 100 mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 60 mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 460A, 480A, Current - On State (It (AV)) (Max): 22 A, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 2 V, Voltage - On State (Vtm) (Max): 1.7 V, Current - Off State (Max): 10 mA, Supplier Device Package: TO-48, Part Status: Active, Current - On State (It (RMS)) (Max): 35 A, Voltage - Off State: 1 kV.