23HNSP.25
23HNSP.25 Remington Industries
Polyurethane%20Magnet%20Wire%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: #23 HVY MAG WIRE, 155C RED 4OZ
Packaging: Box
Wire Gauge: 23 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU)
Jacket (Insulation) Diameter: 0.025" (0.63mm)
Ratings: MW 80-C
Conductor Material: Copper, Annealed Bare
Part Status: Active
Length - Approximate: 156.0' (47.5m)
auf Bestellung 47 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 23HNSP.25 Remington Industries
Description: #23 HVY MAG WIRE, 155C RED 4OZ, Packaging: Box, Wire Gauge: 23 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyurethane (PU), Jacket (Insulation) Diameter: 0.025" (0.63mm), Ratings: MW 80-C, Conductor Material: Copper, Annealed Bare, Part Status: Active, Length - Approximate: 156.0' (47.5m).