Produkte > NMB TECHNOLOGIES CORPORATION > 2406KL-05W-B29-L00
2406KL-05W-B29-L00 NMB Technologies Corporation
06015KA.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 11.6 CFM (0.325m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.099 lb (44.91 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.0dB
Static Pressure: 0.094 in H2O (23.4 Pa)
Power (Watts): 1.44 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2406KL-05W-B29-L00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 11.6 CFM (0.325m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.099 lb (44.91 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.0dB, Static Pressure: 0.094 in H2O (23.4 Pa), Power (Watts): 1.44 W.