Produkte > NMB TECHNOLOGIES CORPORATION > 2406KL-05W-B39-B00
2406KL-05W-B39-B00 NMB Technologies Corporation
Fans_and_Blowers_Cat.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3600 RPM
Width: 15.00mm
Weight: 0.099 lb (44.91 g)
Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE
Fan Type: Tubeaxial
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2406KL-05W-B39-B00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3600 RPM, Width: 15.00mm, Weight: 0.099 lb (44.91 g), Operating Temperature: 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CSA, UL, VDE, Fan Type: Tubeaxial.