Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450BM15A0015001EP1
2450BM15A0015001EP1 Johanson Technology Inc.
2450BM15A0015.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF BALUN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50Ohm
Insertion Loss (Max): 1.5dB
Return Loss (Min): 9.5dB
Phase Difference: 180° ±10°
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450BM15A0015001EP1 Johanson Technology Inc.
Description: RF BALUN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50Ohm, Insertion Loss (Max): 1.5dB, Return Loss (Min): 9.5dB, Phase Difference: 180° ±10°.