Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450BP15F0100001E
2450BP15F0100001E Johanson Technology Inc.
2450BP15F0100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450BP15F0100001E Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.026" (0.65mm).