Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450BP18C0100E001E
2450BP18C0100E001E Johanson Technology Inc.
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 100MHz
Ripple: 0.7dB
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450BP18C0100E001E Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz Center, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 100MHz, Ripple: 0.7dB, Height (Max): 0.037" (0.95mm).