Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450BP39F0100001E
2450BP39F0100001E
2450BP39F0100001E Johanson Technology Inc.
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1008
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 2.4dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450BP39F0100001E Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1008, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz Center, Insertion Loss: 2.4dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.041" (1.05mm).