Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450CP14B0100001T
2450CP14B0100001T
2450CP14B0100001T Johanson Technology Inc.
2450CP14B100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: DIR COUPLER 17.65DB 2450MHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Insertion Loss: 0.34dB
Power - Max: 3W
Coupling Factor: 17.65 ± 1dB
Coupler Type: Standard
Isolation: 25dB
Return Loss: 15.6dB
Supplier Device Package: 0603
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450CP14B0100001T Johanson Technology Inc.
Description: DIR COUPLER 17.65DB 2450MHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Frequency: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Insertion Loss: 0.34dB, Power - Max: 3W, Coupling Factor: 17.65 ± 1dB, Coupler Type: Standard, Isolation: 25dB, Return Loss: 15.6dB, Supplier Device Package: 0603.