Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450FB15C0050001E
2450FB15C0050001E Johanson Technology Inc.
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: IC
Packaging: Bulk
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm
Insertion Loss (Max): 2.2dB
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450FB15C0050001E Johanson Technology Inc.
Description: IC, Packaging: Bulk, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 50Ohm, Insertion Loss (Max): 2.2dB.