Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450FB39C100001E
2450FB39C100001E
2450FB39C100001E Johanson Technology Inc.
2450FB39C100_msl.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 1008
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 50 / 100Ohm