Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2450HP14A0100001T
2450HP14A0100001T
2450HP14A0100001T Johanson Technology Inc.
2450HP14A100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER HIGH PASS 2.45GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: High Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.45GHz Center
Insertion Loss: 1.3dB
Bandwidth: 100MHz
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2450HP14A0100001T Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER HIGH PASS 2.45GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: High Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.45GHz Center, Insertion Loss: 1.3dB, Bandwidth: 100MHz, Height (Max): 0.026" (0.65mm).