24FFMSJ31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
DIN_Fuse_Links.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 31.5A 24KVAC FUSE LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Fuse Link
Size / Dimension: 3.000" Dia x 17.402" L (76.20mm x 442.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 31.5A
Mounting Type: Requires Holder
Approval Agency: VDE
Voltage Rating - AC: 24 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 24FFMSJ31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 31.5A 24KVAC FUSE LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Fuse Link, Size / Dimension: 3.000" Dia x 17.402" L (76.20mm x 442.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 31.5A, Mounting Type: Requires Holder, Approval Agency: VDE, Voltage Rating - AC: 24 kVAC.
Weitere Produktangebote 24FFMSJ31.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
24FFMSJ31.5 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_corporation_cooid00008_4-1734295.pdf Specialty Fuses 24KV 31.5A F/R DIN 1085