24OEGMA10 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDG 10A 24KVAC FUSE LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Fuse Link
Size / Dimension: 2.500" Dia x 14.133" L (63.50mm x 359.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Surface Mount
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 25kA
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 24 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 24OEGMA10 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDG 10A 24KVAC FUSE LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Fuse Link, Size / Dimension: 2.500" Dia x 14.133" L (63.50mm x 359.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Surface Mount, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 25kA, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 24 kVAC.