Produkte > REMINGTON INDUSTRIES > 24PTFESTRWHI25
24PTFESTRWHI25
24PTFESTRWHI25 Remington Industries
PTFE%20Hook%20Up%20Wire%20Data%20Sheet.pdf
Hersteller: Remington Industries
Description: HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 25'
Features: Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 600V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: 200°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.045" (1.14mm)
Conductor Material: Copper, Silver Coated
Jacket Color: White
Part Status: Active
auf Bestellung 32 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 24PTFESTRWHI25 Remington Industries
Description: HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 25', Features: Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 600V, Length: 25.00' (7.62m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polytetrafluoroethylene (PTFE), Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: 200°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.045" (1.14mm), Conductor Material: Copper, Silver Coated, Jacket Color: White, Part Status: Active.