24TDMEJ31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
eaton-bussmann-series-medium-voltage-fuses-catalogue-ca132062en-en-gb.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 31.5A 24KVAC FUSE LINK
Packaging: Bulk
Package / Case: Fuse Link
Size / Dimension: 2.126" Dia x 17.402" L (54.00mm x 442.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 31.5A
Mounting Type: Requires Holder
Approval Agency: VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Voltage Rating - AC: 24 kVAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 24TDMEJ31.5 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CART 31.5A 24KVAC FUSE LINK, Packaging: Bulk, Package / Case: Fuse Link, Size / Dimension: 2.126" Dia x 17.402" L (54.00mm x 442.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 31.5A, Mounting Type: Requires Holder, Approval Agency: VDE, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - AC: 24 kVAC.
Weitere Produktangebote 24TDMEJ31.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
24TDMEJ31.5 24TDMEJ31.5 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_corporation_coois01328_1-1734254.pdf Specialty Fuses 24KV 31.5A 2"DIN BROWN RESIN SEAL