Produkte > KNOWLES NOVACAP > 2520B104M601NTM
2520B104M601NTM
2520B104M601NTM Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: 2520 (6450 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.180" (4.57mm)
Capacitance: 0.1 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2520B104M601NTM Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 600V, Package / Case: 2520 (6450 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.180" (4.57mm), Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote 2520B104M601NTM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
2520B104M601NTM 2520B104M601NTM Hersteller : Knowles Novacap Comm_Chip_X7R_16V_10kVdc-1359205.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT .1UF 600V 20% 2520