Produkte > KNOWLES NOVACAP > 2520B472K202NT
2520B472K202NT Knowles Novacap
Knowles_Datasheet_2520B472K202NT.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210+ MLCC - HI VOLT
auf Bestellung 550 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2520B472K202NT Knowles Novacap
Description: 1210+ MLCC - HI VOLT, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2520 (6450 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.180" (4.57mm), Capacitance: 4700 pF.
Weitere Produktangebote 2520B472K202NT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2520 (6450 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.180" (4.57mm)
Capacitance: 4700 pF