254M06QD100
254M06QD100 Cornell Dubilier Knowles
Q-QRL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: FILTER RC 100 OHMS/0.25UF TH
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.449" L x 0.417" W (36.80mm x 10.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Values: R = 100Ohms, C = 0.25µF
Height: 0.748" (19.00mm)
Filter Order: 1st
Applications: General Purpose
Technology: RC
Resistance - Channel (Ohms): 100
ESD Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 5031 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 254M06QD100 Cornell Dubilier Knowles
Description: FILTER RC 100 OHMS/0.25UF TH, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.449" L x 0.417" W (36.80mm x 10.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Values: R = 100Ohms, C = 0.25µF, Height: 0.748" (19.00mm), Filter Order: 1st, Applications: General Purpose, Technology: RC, Resistance - Channel (Ohms): 100, ESD Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
254M06QD100 254M06QD100 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) Q-QRL.pdf Film Capacitors 0.25uF 250V 100 Ohms Quencharc
auf Bestellung 62 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
254M06QD100 254M06QD100 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor Q-QRL.pdf Film Capacitors 0.25uF 250V 100 Ohms Quencharc
auf Bestellung 62 Stücke:
254M06QD100 254M06QD100 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE Q-QRL.pdf Film Capacitors 0.25uF 250V 100 Ohms Quencharc
auf Bestellung 104 Stücke:
254M06QD100 254M06QD100 Hersteller : Cornell Dubilier q-qrl.pdf Cap RC Network 0.25uF 600V 20% 100 Ohm 10% 1R/1C 85°C