254M06QD22
254M06QD22 Cornell Dubilier Knowles
Q-QRL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: FILTER RC 22 OHMS/0.25UF TH
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.449" L x 0.417" W (36.80mm x 10.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Values: R = 22Ohms, C = 0.25µF
Height: 1.000" (25.40mm)
Filter Order: 1st
Applications: General Purpose
Technology: RC
Resistance - Channel (Ohms): 22
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
auf Bestellung 4276 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 254M06QD22 Cornell Dubilier Knowles
Description: FILTER RC 22 OHMS/0.25UF TH, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.449" L x 0.417" W (36.80mm x 10.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Values: R = 22Ohms, C = 0.25µF, Height: 1.000" (25.40mm), Filter Order: 1st, Applications: General Purpose, Technology: RC, Resistance - Channel (Ohms): 22, ESD Protection: No, Number of Channels: 1.
Weitere Produktangebote 254M06QD22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
254M06QD22 254M06QD22 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE Q-QRL.pdf Film Capacitors 0.25uF 250V 22 Ohms Quencharc
Produkt ist nicht verfügbar
254M06QD22 254M06QD22 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) Q-QRL.pdf Film Capacitors 0.25uF 250V 22 Ohms Quencharc