25CTQ045
25CTQ045 SMC Diode Solutions
Hersteller: SMC Diode Solutions
Description: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Supplier Device Package: TO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 710 mV @ 30 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 45 V
auf Bestellung 2225 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 25CTQ045 SMC Diode Solutions
Description: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Supplier Device Package: TO-220AB, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 710 mV @ 30 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 mA @ 45 V.