Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 2650AT43A0100001E
2650AT43A0100001E Johanson Technology Inc.
2650AT43A0100.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 2.65GHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2.6GHz ~ 2.7GHz
Gain: 0.5dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.157" (4.00mm)
Return Loss: -3dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.65GHz
Power - Max: 2 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 2650AT43A0100001E Johanson Technology Inc.
Description: RF ANT 2.65GHZ CHIP SOLDER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 2.6GHz ~ 2.7GHz, Gain: 0.5dBi, Termination: Solder, Number of Bands: 1, Antenna Type: Chip, Height (Max): 0.157" (4.00mm), Return Loss: -3dB, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.65GHz, Power - Max: 2 W.